A të pëlqejnë më shumë çunat apo gocat? Banori i “Big Brother” jep përgjigjen e prerë

A të pëlqejnë më shumë çunat apo gocat? Banori i “Big Brother” jep përgjigjen e prerë

12:05, 17/10/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme disa nga banorët e Big Brother VIP iu përgjigjën pyetjeve ‘pikante’ të publikut.

Pyetja e parë kishte lidhje me seksualitetin dhe se çfarë i pëlqejnë më shumë Ardit Çunit femrat apo meshkujt.

‘A të pëlqejnë më shumë çunat apo gocat?’ ishte pyetja.

‘Kam përshtypjen që kjo goca duhet të jetë profil çuni, kështu që ‘skip’. Dihet tashmë çfarë pëlqej, kështu që mund t’ia tregoj në një vend tjetër, në një moment tjetër’ u përgjigj Arditi.

Kujtojmë që gjatë qëndrimit të shtëpi Arditi ka shprehur haptazi pëlqimin për Beniadën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco