Do publikojnë albumin në të njëjtën ditë, Adele ka një mesazh për Ed Sheeran

Do publikojnë albumin në të njëjtën ditë, Adele ka një mesazh për Ed Sheeran

09:28, 16/10/2021
A+ Aa A-

Gjatë një bisede me UK’s Heart Radio, këngëtarja bëri shaka për publikimin e albumit të saj të ardhshëm duke qenë në të njëjtën kohë me albumin e Sheeran.

“Ed Sheeran ka një album që del në të njëjtën kohë,” tha drejtuesi i radios për Adele, 33 vjeç.

“Në datën 19?” pyeti Adele, të cilës mikpritësi iu përgjigj: “Epo, jo e 19 -ta. Mos u frikëso!”

Unë nuk jam në panik,” u përgjigj ajo me shaka. “Ai mund të bjerë në panik!”
Ajo vazhdoi, “Unë e dua Edin dhe me të vërtetë e dua gruan e tij Cherry [Seaborn].”

Gjatë intervistës, këngëtarja gjithashtu bëri shaka se ajo ishte “gati të jetë përsëri e famshme” – të paktën “për pak kohë”. Këngëtarja ka qenë e hapur për të mos dashur të qenit në qendër të vëmendjes në të kaluarën.

“”Ndihem mire. Unë jam ngritur përsëri për ta bërë këte qe vitin e kaluar në vitin , kështu që ndjehem sikur jam përgatitur mjaftueshëm, “tha ajo.

Duke lënë mënjanë shërimin nga divorci i saj nga ish Simon Konecki, Adele tha se ishte “e vonuar”, “rraskapitëse” dhe “punë vërtet e vështirë”.

“Tani jam shëruar si çdo gjë,” tha ajo. “Të ecësh nëpër gjithë atë, e di, por, ia vlente.”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco