Nga Londra në Korçë/ Stresi i bashkohet foltoreve të Berishës, i dhuron tufën me trëndafila blu

Nga Londra në Korçë/ Stresi i bashkohet foltoreve të Berishës, i dhuron tufën me trëndafila blu

19:17, 15/10/2021
A+ Aa A-

Reperi i njohur Stresi, Arkimed Lushaj, menjëherë pasi u kthye nga Anglia, këngëtari ka vazhduar të shoqërojë Berishën nëpër ‘foltoret’ që do të mbajë me simpatizantët e PD nëpër rrethe.

Stresi u shfaq me një tufë trëndafilash ngjyrë blu në dorë të cilat ja dhuroi ish-kryeministrit pasi ky i fundit kishte ditëlindjen ditën e sotme dhe mbushte 77 vjeç. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco