Sali Berisha feston ditëlindjen, Stresi i bën dhuratë me dedikim special

Sali Berisha feston ditëlindjen, Stresi i bën dhuratë me dedikim special

19:16, 15/10/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha, sot feston ditëlindjen e tij të 77-të.

Nga mbështetësit e tij të shumtë, padyshim dallohet Stresi.

 

Reperi i njohur, i cili sapo është kthyer në Shqipëri, pas qëndrimit të tij për 9 muaj në Londër, nuk e harroi Berishën në këtë datë speciale.

Përmes një video në rrjete sociale, ai ka zbuluar se i ka bërë një dhuratë liderit historik të Partisë Demokratike.

 

Në duar mban një buqetë me lule blue dhe të bardhë dhe natyrisht nuk mungoi një dedikim.

“Statistikat tregojnë që në muajin tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës. Gëzuar ditëlindjen Dr. Pofesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco