Demi Rose habit ndjekësit e saj, e veshur me të brendshme rozë shkruan: Zemra ime i përket babait

Demi Rose habit ndjekësit e saj, e veshur me të brendshme rozë shkruan: Zemra ime i përket babait

14:00, 15/10/2021
A+ Aa A-

Modelja dhe blogerja e njohur angleze Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale.

Por së fundmi ajo ka habitur disa nga ndjekësit e saj me komentin që shoqëron fotot e publikuara.

E veshur me të brendshme rozë ku tregon format e saja bombastike ajo shkruan: Zemra ime i përket babait.

“Të bëhëm babai i jot’ ‘Çfarë kërkon të thuash me këtë shënim’ janë disa nga komentet në fotot e modeles që si gjithmonë di të tërheq vëmëndjen.

ImageImage

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco