Enca renditet në mesin e editimeve më qesharake nga ‘Portali i Huaj’

Enca renditet në mesin e editimeve më qesharake nga ‘Portali i Huaj’

10:47, 15/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Enca Haxhia, shpesh ësht kritikuar dhe ekspozuar për përdorimin e tepërt të Photoshop në fotot e saj.

Vetë ndjekësit e saj apo faqe e portale të ndryshme kanë vënë në dukje sesa keq i editon Enca fotot dhe shpesh herë dështon duke edituar ca pjesë, duke lënë ca të tjera dhe duke nënkuptuar dukshëm përdorimin e Photoshop-it.

Po nuk ka ngelur me kaq! Këngëtarja i paska rënë në sy dhe medias amerikane buzzyusa.com , e cila e ka renditur në vendin e 16 për përdorimin e dështuar të Photoshop.

Kujtojmë se Enca mbetet “mbretëresha” e Instagram-it me 2.3 milion ndjekës, pavarësisht se shumë janë skeptik nëse ky numër përmban realisht ndjekëesa realë apo jo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco