Lajmi i fundit

11 Dhjetori/ Berisha: Thirrje të gjithë delegatëve të bashkohen me ne në Ditëlindjen e PD-së!

Shtrati me lule e me qirinj, Fifi e mahnitur nga surpriza e Granitit

Shtrati me lule e me qirinj, Fifi e mahnitur nga surpriza e Granitit

09:52, 15/10/2021
A+ Aa A-

Pasi doli nga shtëpia e dënimit, Fifi u surprizua nga Graniti.

Ai ia mbushi krevatin me petale trëndafili dhe me qirinj.

Ky gjest i la shumë mbresa kengëtares, e cila së fundmi e ka komentuar me Ilirin.

Fifi është shprehur se askush më parë nuk e ka bërë diçka të tillë për të.

“Kurrë nuk ma ka bërë dikush një gjë të atillë. Të betohem, pasha mamin! Kurrë në jetë! Është një gjë që…që e kam menduar…kush do ma bëjë. Sikur me ma sjell një lule, kurrë, hiç…Unë lulet si kam qejf, po thjesht kot. Nuk kam marrë kurrë dhurata”, ka treguar këngëtarja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco