Wow sa romantik! Cardi B mori dhuratën e pa besueshme nga i dashuri

Wow sa romantik! Cardi B mori dhuratën e pa besueshme nga i dashuri

09:51, 15/10/2021
A+ Aa A-

Për ditëlindjen e 29 -të të Cardi B, Offset i dha asaj një rezidencë të tërë. Kjo është një shtëpi e tërë!

Cardi B, e cila mbushi 29 vjeç më 11 tetor, ndau lajmet personale në Instagram.

“Për një minutë tani unë jam duke i thënë Set se unë me të vërtetë dua të investoj në prona afatshkurtra të marrjes me qira të shtëpive në DR dhe vendet e tjera të Karaibeve (pasi njerëzit pushojnë gjatë gjithë vitit në ato vende), por u ndjeva sikur ai nuk e bëri ‘ nuk pajtohesh me mua dhe preferoj të vendos para në investime të tjera, “shkroi Cardi B në Instagram.

Ajo vazhdoi, “Epo, kam gabuar. Unë thjesht nuk mund ta besoj këtë! Kjo ishte shumë e mahnitshme për mua. Për një, unë jam aq e lumtur që ti në të vërtetë më dëgjove dhe jo vetëm duke buzëqeshur dhe duke tundur kokën në mënyrë që të ndaloja së foluri me ty për këtë. Dy, nuk mendoni se idetë e mia të investimit janë të çuditshme dhe tre, më pëlqen që i keni kërkuar babait tim të punojë me ju në këtë drejtim. Ti dhe babai im (dhe ) jeni burrat më të rëndësishëm në jetën time dhe kjo më bën aq të lumtur që ju djema jeni të afërt dhe keni lidhjen dhe marrëdhënien tuaj. Unë ju aq shumë dhe mezi pres që ky hangover të largohet që të mund t’ju tregoj vlerësimin tim të plotë ”.”

Sipas videos, shtëpia ka gjashtë dhoma gjumi, shtatë tualete e gjysmë dhe një studio të veçantë. Kjo është një shtëpi moderne e rrethuar nga palma me pamje spektakolare të oqeanit dhe më shumë se një pishinë. Me të vërtetë duket si parajsë.

Cardi B dhe Offset janë martuar që nga viti 2017 pavarësisht një ndarjeje të shkurtër në vitin 2020. Ata kanë një vajzë trevjeçare dhe një djalë, i cili ka lindur në shtator 2021.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco