Djalë apo vajzë? Shpati dhe Selvija zbulojnë gjininë e bebit

Djalë apo vajzë? Shpati dhe Selvija zbulojnë gjininë e bebit

08:32, 15/10/2021
A+ Aa A-

Siç tashmë dihet, Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. 

Ditën e djeshme dyshja ishin të ftuar në emisionin “Rudina”, ku zbuluan për publikun gjininë e bebit.

Çifti plasën një tullumbac të madh, nga i cili dolën tullumbace të vegjël në ngjyrë blu.

Shpati dhe Selvija do të bëhen me djalë, për të cilin këngëtari u shpreh:

"Ishalla i ngjan Selvijes se do të jetë shumë belaxhi. Kjo është shumë e urtë si natyrë, shumë e qetë, unë kam qenë shumë i gjallë, ç’kam parë kam thyer."

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco