Këngëtari shqiptar plas ‘bombën’, zbulon se e dinte për lidhjen e një konkurrenteje jashtë

Këngëtari shqiptar plas ‘bombën’, zbulon se e dinte për lidhjen e një konkurrenteje jashtë

17:32, 14/10/2021
A+ Aa A-

Vërtetësia e “Përputhen” është vënë disa herë në dyshim.

Ngjarjet e ndodhura jashtë programit, kryesisht kanë bërë të mendohet se brenda është çdo gjë me skenar dhe nuk është një reality show.

 

Padyshim ajo që tronditi më së shumti publikun shqiptar ishte lidhja e Teas me Beartin jashtë programit gjersa u deklarua për Andin.

Brenda kësaj ngjarjeje i është rikthyer këngëtari shqiptar Ardit Çuni, i cili në një bisedë me banorët brenda shtëpisë së “BBV” tha se ai e dinte që në fillim për lidhjen e dy ish-konkurrentëve.

 

“Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar”, tha Arditi duke lëkundur edhe njëherë vërtetësinë e këtij programi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco