Vizituan restorantin e Nusret, Elita Rudi: Më mirë hambugerat e Prishtinës 1 euro

Vizituan restorantin e Nusret, Elita Rudi: Më mirë hambugerat e Prishtinës 1 euro

17:16, 14/10/2021
A+ Aa A-

Elita Rudi dhe Gjiko kanë udhëtuar drejt Turqisë.

Çifti i njohur, që janë goxha aktiv në rrjetet sociale, kanë zbuluar se kanë vizituar restorantin e kuzhinierit të famshëm “Nusret”.

 

Prezantuesja ka zbuluar se ka ngrënë një hamburger, por duket që nuk i ka shijuar shumë.

“Ishte një hamburger i mbështjell me një flori ari asgjë më shumë, më të shijshëm janë hamburgerat e Prishtinës që kushtojnë 1 euro”, tha Elita.

 

Më pas, ajo ka publikuar edhe faturën, dukë zbuluar se për atë hamburger ajo ka paguar 65 euro dhe në total fatura i ka shkuar 293 euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco