Alketa Vejsiu zbulon emrat e opinionistëve në ‘Love Story 2’

Alketa Vejsiu zbulon emrat e opinionistëve në ‘Love Story 2’

18:59, 13/10/2021
A+ Aa A-

Së shpejti, në televizionin Klan do të nisë “Love Story2” dhe drejtuesja e programit, Alketa Vejsiu, ka dhënë disa detaje të tjera lidhur me programin.

Vejsiu ka bërë Q & A në "Instagram" për të marrë sugjerimet e publikut për emrat dhe opinionistët e 'Daily Love Story'.

 

Tani ajo ka rikonfirmuar emrat e dy opinionistëve, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj, të cilët duan të kenë një sezon të suksesshëm.

Këtë sezon, “Daily Love Story” do të zhvillohej përgjatë gjithë javës nën drejtimin e gazetarit Eni Shehu, të cilët do të shoqëronin opinionistë të ndryshëm.

Imazhi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco