Kjo është arsyeja pse Aurela Hoxha nuk publikon kurrë foto me partnerin

Kjo është arsyeja pse Aurela Hoxha nuk publikon kurrë foto me partnerin

16:57, 13/10/2021
A+ Aa A-

Lajmin se Aurela Hoxha është bërë mama për herë të parë, na habiti të gjithëve, pasi ndryshe nga vajzat e tjera të showbizit shqiptar, modelja e njohur u kujdes të mos linte asnjë gjurmë në rrjetet sociale.

Në “Instagrami-in” e Aurelës gjeje vetëm foto me bikini nga pushimet, apo eventet e ndryshme, ndaj dyshimet u shtuan akoma më shumë se lajmi ishte “fake”.

 

Mirëpo, kur Hoxha u shfaq me të birin në krah, nuk kishte më vend për dyshime.

E ftuar në “Natën me Aulonën”, ajo ka folur rreth shtatzënisë, të birit, bashkëshortit dhe shumë detajeve nga jeta private.

 

Aureola u shpreh se fitoi shumë peshë gjatë shtatzënisë dhe u rikthye në linjat e saj 3 muaj pasi solli në jetë të birin, ndonëse nga postimet në rrjetet sociale dukej më në formë se kurrë.

Ndërkohë, e pyetur rreth partnerit dhe arsyes se pse nuk publikon foto me të, Aurela tha se nuk ndihet e detyruar ta bëjë këtë gjë.

 

“Ka respektuar shumë zgjedhjet e mua dhe unë jam shumë e lumtur për këtë. Nuk mendoj se ka çifte që nuk ka zënka e probleme, por është një njeri që rrallëherë ndodh që të më nervozojë. Edhe nëse e bën si të më qetësojë, është njeri shumë i mirë dhe ajo që vlerësoj më shumë është shpirti dhe mënyra si më bën të ndihem.

Fakti që unë ndihem e plotësuar me të mjafton”, përfundoi Aurela, duke thënë se nuk do të flasë shumë rreth partnerit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco