Lajmi i fundit

LIVE/ Pamje të rënda nga atentati në Vlorë, mjeti i bërë shoshë nga breshëria e plumbave

'Kam tradhtuar gruan', Ilir Shaqiri hap ‘thesin’ nĂ« Big Brother

'Kam tradhtuar gruan', Ilir Shaqiri hap ‘thesin’ nĂ« Big Brother

09:01, 11/10/2021
A+ Aa A-

ProvĂ«s sĂ« javĂ«s nĂ« “Big Brother VIP” iu ‘nĂ«nshtrua’ edhe balerini Ilir Shaqiri, i cili rrĂ«feu njĂ« prej momenteve mĂ« tĂ« vĂ«shtira tĂ« jetĂ«s sĂ« tij.

Shaqiri tregoi se vite më parë, e kishte tradhtuar gruan e tij dhe kishte rrezikuar të humbiste familjen e tij.

“Ishte njĂ« histori qĂ« nisi si njĂ« lojĂ«. LuajtĂ«m aq shumĂ« sa u futa nĂ« një labirint. Gruas i thashĂ« se do të largohem nga shtĂ«pia derisa të vendoset pĂ«rfundimisht ç’do të bĂ«jmĂ«. Do humbisja gjithçka nga ajo gjĂ«â€, tregoi balerini.

Më tej, ai tregoi se fatmirësisht pati mirëkuptimin e gruas dhe vajza e tyre nuk mori vesh asgjë, derisa martesa u stabilizua dhe ata arritën të shpëtonin marrëdhënien e tyre.

Fryt i dashurisë së tyre disa-vjeçare është Emily e cila ka trashëguar talentin e të atit dhe i është përkushtuar baletit, por edhe aktrimit.

Ai ndihet krenar për këtë fakt dhe nuk ngurron asnjëherë që ta shprehë talentin e së bijës në këtë fushë.

Më herët, Ilir Shaqiri ka treguar se ndan një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën e tij dhe ata nuk e konsiderojnë njëri-tjetrin vetëm si atë e bijë, por edhe si shokë të ngushtë që ndajnë bashkë çdo sekret.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco