‘Artistë të martuar më kanë ngacmuar’/ Shokon moderatorja shqiptare: Emra nuk them se s’dua të prish familje

‘Artistë të martuar më kanë ngacmuar’/ Shokon moderatorja shqiptare: Emra nuk them se s’dua të prish familje

16:30, 10/10/2021
A+ Aa A-

Moderatorja shqiptare, Ester Bylyku, ka bërë së fundmi disa deklarata mjaft të forta.

Ajo ka zbuluar se e kanë ngacmuar shumë artistë të martuar, emrat e të cilëve nuk ka dashur t’i bëjë publikë.

 

“Mua më ka ndodhur (të më ngacmojnë), por i kam thënë ‘jo’, më pyetën që ‘emrin e të cilit artist do thojë që të ka ngacmuar’ dhe i thash ‘nuk e them se do i prishja familjen’”, rrëfeu Ester në “Glamour Zone” teksa po bisedonte me të ftuarin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco