Marina Vjollca lë pa fjalë ndjekësit, bën ndryshimin e papritur

Marina Vjollca lë pa fjalë ndjekësit, bën ndryshimin e papritur

10:17, 10/10/2021
A+ Aa A-

Marina Vjollca ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e ri më të cilin u shfaq.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku ëshët shfaqur me flokët brune dhe në bazë të komenteve duket s endjeksit e kanë pritur mjaft mirë.

E padyshim si përherë ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të fundit.

Sjellim në vëmendje se Marina ka qenë brune shumë vite më parë, gjatë kohës që moderonte në Top Channel.

Bukuroshja është në pritje të ëmbël dhe së bashku me bashkëshortin e saj, artistin e njohur, Getoar Selimin së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco