Lajmi i fundit

LIVE/ Pamje të rënda nga atentati në Vlorë, mjeti i bërë shoshë nga breshëria e plumbave

Pas debateve të shumta lidhur me seksualitetin e tij, Juli bën veprimin e papritur

Pas debateve të shumta lidhur me seksualitetin e tij, Juli bën veprimin e papritur

09:45, 10/10/2021
A+ Aa A-

Juli është një nga ish-konkurrentët e "Përputhen” i cili nodnëse ka patur vetëm një takim me njërën nga vajzat, Mikelën është diskutuar shumë në studio rreth seksualitetit të tij.

Mikela i ka drejtuar Julit një pyetje, të cilin e ka irrituar dhe ka thënë se në program është për të njohur vajzat dhe kjo tregon se ai ka interes për vajzat dhe jo për djemtë.

Kjo ka bërë që një moment Juli të tentojë të heqë mikrofonin dhe të linte studion, por nga ana tjetër është ndaluar nga djemtë, ndërkohë vajzat janë shpërthyer në britma mes tyre.

Debati:

Juli: Po të isha prekur e kisha lënë emisionin nga bullizmi që më është bërë. Është pyetje idiote që nuk duhet bërë fare përderisa unë jam këtu.

Bora: Pse e ke kaq të vështirë të flasësh për seksualitetin?

Tola: Mos je bi?

Juli: Jam këtu për të njohur gocat. Po ta mohoj një gjë të tillë. Nuk jetoj për mendimet e njerëzve. Je shumë e cekët se gjykon akoma pamjen. Pse duhet të diskutosh se nuk je e interesuar për të më njohur.

Tola: Më thuaj një veprim që ke bërë ndaj ne vajzave që ta na afrohesh si mashkull?

Mikela: Ke bërë ndonjë veprim burrëror ndaj meje, se të ftova edhe në takim. Kur shoh Bashkimin dridhet diçka, ndaj teje nuk ka asgjë. E kisha në takim dhe nuk më dha asnjë ndjesi.  

Tola: Ajo hidhet sepse ti mund ta lësh atë karrige dhe mund të vijë dikush tjetër që mund ta njohim.

Ritvana: Edhe ti mund të mos zgjodh asnjë gjë femërore te një djalë, pse se liron karrigen ça do të thotë kjo?

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco