FOTO/ Shtëpia mbulohet në flakë, ylli televiziv përjeton tmerrin gjatë shtatzënisë

FOTO/ Shtëpia mbulohet në flakë, ylli televiziv përjeton tmerrin gjatë shtatzënisë

21:36, 09/10/2021
A+ Aa A-

Louise Thompson është tronditur pasi një zjarr 'absolutisht shkatërrues' përshkoi shtëpinë e nënës së saj Karen në mes të natës.

Duke dalë në Instagram të Shtunën, ylli Luise Thampson,31 vjeç, i cili po qëndron në pronë ndërsa rinovimet po bëhen në shtëpinë e saj në jug -perëndim të Londrës, foli për mënyrën se si tymi mbuloi shtëpinë në flakë. 

Louise, e cila është në tremujorin e saj të tretë, zbuloi se ajo arriti t'i shpëtonte zjarrit së bashku me nënën e saj, të fejuarin Ryan Libbey dhe dy qentë e tyre- por nëse shërbimet e urgjencës do të arrinin pesë minuta më vonë, gjërat "do të kishin qenë ndryshe".

 

Shërbimet e urgjencës ishin të jashtëzakonshme dhe mbërritën në 2 minuta. Ende ndoshta në shok pasi ishte shumë e frikshme dhe mund të kishte përfunduar në një rezultat tjetër, por ne do ta kalojmë atë dhe do të jemi mirënjohës për fatin tonë.

"Një thirrje e madhe zgjimi për atë që është me të vërtetë e rëndësishme në jetë." 

Louise, e cila po pret një djalë me Ryan, u shpjegoi 1.3 milionë ndjekësve të saj pse zgjodhi të ndante lajmet përmes platformës së saj në Instagram.ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco