Rindizet romanca, çifti i famshëm më të lumtur se kurrë

Rindizet romanca, çifti i famshëm më të lumtur se kurrë

18:25, 09/10/2021
A+ Aa A-

Liam Payne dhe Maya Henry nuk kishin frikë të merrnin pjesë në “PDA” të Shtunën, pasi ata u shfaqën për herë të parë në tapetin e kuq që nga ribashkimi.

Ylli i popit, 28 vjeç, i cili zë një nga personazhet në film, dhe e fejuara e tij modele Texan, 21 vjeç, dukeshin krejtësisht të goditur me njëri -tjetrin në shfaqjen e “Ron Gone Wrong” në “The Royal Festival Hall”.Image

Çifti konfirmuan se ata kishin rindezur romancën e tyre pasi shijuan një shëtitje në orën 4 të mëngjesit në “Shën Tropez” së bashku, pasi morën pjesë në një festë luksoze në jaht muajin e kaluar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco