'Epoka e Teas' nuk ka mbaruar, së shpejti pjesë e 'BBA VIP'

'Epoka e Teas' nuk ka mbaruar, së shpejti pjesë e 'BBA VIP'

14:59, 09/10/2021
A+ Aa A-

Tea Trifoni një nga emrat më të përfolur në ‘Përputhen 2’ duket se do ta vazhdojë akoma rrugën e saj si pjesë e spektaklit si një nga emrat më të lakuar në botën e shoëbizit për këtë vit.

Ditën e sotme teksa ajo ishte në emisionin “Goca dhe Gra” ju dha një zarf i cili ishte nga 'Big Brother VIP', ku iu bë një ftesë e hapur që nga 12 Tetori të jetë pjesë e shtëpisë .

Tea u tregua e habitur dhe e suprizuar nga zarfi dhe tha se do ta mendojë këtë ofertë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco