Njihuni me dy shenjat më të pandalshme të zodiakut

Njihuni me dy shenjat më të pandalshme të zodiakut

13:32, 09/10/2021
A+ Aa A-

1. Dashi

Ju jeni kurajozë dhe asgjë nuk e ndal guximin tuaj.

I besoni intuitës dhe e ndiqni deri në fund, pavarësisht çmimit që mund t'ju duhet të paguani.

Jeni protagonistë, lider të lindur dhe mund të përballeni me të panjohurën fare lehtë.

Sepse thjesht vdisni për sfida dhe s'jetoni dot pa to!

Askush s'e shijon rrugëtimin siç e bëni ju!

2. Luani

Ka një arsye pse shndërrin kudo shkon!

Je i sigurt dhe hero në sytë e të gjithëve, edhe në rastin më të rrezikshëm të mundshëm.

Në fund të fundit, ti udhëhiqesh nga dielli! 

Një Luan s'e njeh pengesën dhe as stepjen.

Nuk ka rëndësi sa njerëz apo rrethana ke kundër, do t'i shkosh gjërave gjer në fund.

Kurajoja nuk të mungon kurrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco