Lajmi i fundit

TASK FORCE/ 'Aktivisti', presioni mbi administratën e shtetit

Dwayne Johnson eksperimenton: Provon rrymën rap

Dwayne Johnson eksperimenton: Provon rrymën rap

11:28, 09/10/2021
A+ Aa A-

Dwayne Johnson po dëshmon edhe një herë se mund t’i bëjë të gjitha.

Aktori me famë botërore ka bërë një lëvizje të papritur në karrierë duke u angazhuar në muzikë, me debutimin e këngës së re me titull “Face Off”.

Kënga është një bashkëpunim me Joey Cool dhe King Iso.

Duke folur për Variety në një intervistë, Johnson thotë, “Unë e dua muzikën. Sa herë në filmat e mi kur mund të zbatoj disa elementë muzikorë, gjithmonë më pëlqen ta bëj këtë.”

Johnson ka një numër projektesh aktrimi në horizont që do të fillojë të xhirojë shumë shpejt duke përfshirë San Andreas 2, në të cilin ai do të përsërisë rolin e tij nga origjinali, dhe The King ku do të luajë Mbretin Hawaiian Kamehameha. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco