Lajmi i fundit

TASK FORCE/ 'Aktivisti', presioni mbi administratën e shtetit

Të gjitha shenjat e horoskopit do të kenë ndryshime, Venusi lëviz tek Shigjetari

Të gjitha shenjat e horoskopit do të kenë ndryshime, Venusi lëviz tek Shigjetari

10:05, 09/10/2021
A+ Aa A-

Në pasditen e 8 tetorit, zemrat dhe ndjenjat do të përjetojnë një ndryshim të fortë.

Do të ndodhë sepse Venusi, planeti i tërheqjes, do të braktisë shenjën e Akrepit për të lëvizur tek Shigjetari, duke ndryshuar kështu idetë dhe emocionet.

Në Shigjetar, Venusi tregon për dashuri dhe aventura, një dëshirë për flirtime dhe zbulimin e situatave të reja.

Venusi, nga ky moment, ndihet më pak i dobët dhe shpreh guxim me ndjenja në përgjithësi, kështu që ju duhet të kuptoni më mirë se si ai mund t’ju ndihmojë.

Venusi do të qëndrojë në Shigjetar deri më 5 nëntor.

Të lumtur nga ky fakt do të jenë Dashi, Luani, Demi dhe Shigjetari, shenja që rizbulojnë një dialog të veçantë me Venusin.

Përmirësime në marrëdhëniet planetare me Venusin edhe për Ujorin dhe Peshoren.

Për Binjakët, Virgjëreshën dhe Peshqit ky ndryshim nuk do të jetë dhe aq i mirë por këto shenja duhet të përgatiten për sfida.

Gaforrja dhe Akrepi duhet të përpiqen të mos lejojnë që një dashuri të bëhet më pak e rëndësishme, më pak intensiv ose aktuale.

Së fundi, Bricjapi merr disa ditë pushim nga fantazia dhe fati duke pritur që Saturni të sjellë dritë dhe entuziazëm përsëri në datën 11.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco