Adele: Albumi i ri do të ndihmojë djalin tim të kuptojë pse u divorcova

Adele: Albumi i ri do të ndihmojë djalin tim të kuptojë pse u divorcova

18:07, 08/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja britanike Adele tha se ajo regjistroi një album të ri për të ndihmuar djalin e saj nëntë vjeçar të kuptojë pse ajo dhe babai i tij u divorcuan.

"Doja ta ndihmoja përmes këtij albumi, në mënyrë që, kur të jetë në të njëzetat dhe të tridhjetat, të kuptojë se kush jam dhe pse kam zgjedhur vullnetarisht të çmontoj jetën e tij në kërkim të lumturisë së tij," tha Adele, raporton BBC .

Ajo shtoi se në disa momente djali i saj ishte shumë i pakënaqur dhe se ajo la pasoja tek ajo nga të cilat ajo nuk e di nëse do të shërohet.

Adele po përgatitet të nxjerrë albumin e saj të katërt në studio, i cili do të quhet "30", sipas numrit të viteve që ishte kur u martua me partnerin e saj afatgjatë Simon Konecki, që kur u divorcua këtë vit.

"Pastaj e gjithë jeta ime u prish pa asnjë paralajmërim paraprak," theksoi ajo.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco