Burri i saj e pranoi se ishte homos*ksual, por aktorja e famshme tregon se kjo nuk përbën problem

Burri i saj e pranoi se ishte homos*ksual, por aktorja e famshme tregon se kjo nuk përbën problem

17:50, 08/10/2021
A+ Aa A-

Aktorja Fran Drescher, më e njohur për rolin e saj në serialin "Nanny", zbuloi se ajo ka një marrëdhënie intime me ish-burrin e saj, i cili dikur i pranoi asaj se ai është homoseksual.

Aktorja fitoi popullaritet planetar me rolin e saj në serialin "Dado", por kishte shumë trishtim pas buzëqeshjes infektive.

Fran ishte e martuar me aktorin dhe producentin Peter Marc Jacobson nga viti 1978 deri në 1999.

Shtatë vjet pas dasmës, hajdutët e armatosur hynë në shtëpinë e tyre. Njëri dhunoi Franin, tjetri mikun e saj dhe Pjetri u lidh dhe iu lidh sytë.

Atyre iu deshën vite dhe vite që të shëroheshin nga ai akt i tmerrshëm, dhe pastaj burri i saj pranoi se ishte homoseksual.

Ata u divorcuan, por mbetën miq.

Fran më vonë u trondit nga deklarata në të cilën ajo thotë se është akoma intime me Pjetrin.

"Unë kam një ish-bashkëshort që e dua dhe ai plotëson shumë nga nevojat e mia. Unë kam një mik me përfitime. Ne takohemi dy herë në muaj, që është më se e mjaftueshme ”.

"Ai vjen tek unë, ne bëjmë shoqëri, bëjmë një banjë të nxehtë, bëjme ushqim, shkojmë në shtrat, shikojmë tenis ose ndonjë film të mirë. Sigurisht, ne gjithashtu kemi marrëdhënie intime dhe kjo është ajo që më mban të vazhdoj, ”Fran tronditi Page Six.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco