Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Adele vjen me një lajm të mirë për të gjithë fansat e saj

Adele vjen me një lajm të mirë për të gjithë fansat e saj

10:45, 06/10/2021
A+ Aa A-

Pas disa kohësh mungesë në muzikë, Adele më në fund ka vendosur që të bëjë një rikthim.

Këtë lajm e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale.

Kënga e saj më e re mban emrin “Easy On Me’ dhe pitet të publikohet në datën15 Tetor.

Kjo këngë do të shënojë edhe shfaqjen e parë live të Adele,  pas katër viteve pauz në muzikë.

Një burim shprehet se këngëtarja së bashku me menaxherin e saj janë në diskutime me “BBC America” për ta transmetuar atë në të gjithë botën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco