Reperi shqiptar me famë botërore takohet me Bill Klinton

Reperi shqiptar me famë botërore takohet me Bill Klinton

09:39, 06/10/2021
A+ Aa A-

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi ka takuar ish-presidentin amerikan, Bill Clinton.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes disa fotove të publikuara në Instagram. Ata shihen shumë të afërt me njër-tjetrin, teksa shkëmbejnë biseda së bashku.

“Jam i nderuar që kam pasur këtë njeri të luajë saks në albumin tim 1984”, ka shkruar Gashi krahas fotove.

Ndërkohë, postimi i tij u pëlqye dhe u komentua nga fansat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco