Bebushi i dytë i Mozzik dhe Loredanës është rrugës? Ja detaji që la dyshime

Bebushi i dytë i Mozzik dhe Loredanës është rrugës? Ja detaji që la dyshime

09:09, 06/10/2021
A+ Aa A-

Pas ndarjen nga Mozzik, Loredana sërish k arritur që të bëjë rrjetin lëmsh me publikimin e një fotoje ku duket një atlete bebi krahas së cilës ka shkruar”2”?

Nuk dihet akoma nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor, apo ka të bëjë vërtetë me një bebush.

Kujtojmë se Loredana së bashku me reperin e njohur Mozzik janë prindër të një vogëlusheje, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.

Pas shumë fjalëve të thëna lart e poshtë, Loredana konfirmoi para disa kohësh ndarjen nga Mozzik.

Përmes një postimi në Instagram, ajo është shprehur se është ndarë sërish nga reperi.

Loredana ka thënë se të dy ata janë shumë kokëfortë dhe se pas realizimit të albumit të përbashkët kuptuan se nuk mund të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco