Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Donald Veshaj bëhet pjesë e “Big Brother Vip” me një kërkesë të çuditshme për 'vëllain e madh'

Donald Veshaj bëhet pjesë e “Big Brother Vip” me një kërkesë të çuditshme për 'vëllain e madh'

08:45, 06/10/2021
A+ Aa A-

Pritjes së gjatë i ka ardhur fundi dhe “Big Brother Vip” ka nisur transmetimin.

Në shtëpinë më të madhe në Shqipëri po prezantohen një nga një konkurrentët, ndërkohë së fundmi u bë pjesë edhe aktori i njohur i humorit, Donald Veshaj.

Para se të hynte në shtëpinë e “BBV” Donaldi ka marrë një surprizë mjaft emocionuese nga aktori i humorit, Agron Llakaj.

Nëpërmjet një videomesazhi, Llakaj e uroi për eksperiencën e re dhe i kërkoi të mos e zhgënjente duke e këshilluar që të ishte sa më i vërtetë.

“Edhe pse do jesh brenda një kafazi tregoje se je luan. Mundohu të jesh Donaldi i vërtetë dhe mos më zhgënje. Shijoje, suksese”, tha ndër të tjera Agron Llakaj.

Ndërkohë ai hyri në shtëpi, bashkë me një kërkesë “të çuditshme” për vëllain e madh:

 “I kërkoj një femër që ta ketë kokën plot!”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco