Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Justin Bieber njoftoi një linjë të produkteve me bazë marihuane, të quajtur 'Pjeshkë'

Justin Bieber njoftoi një linjë të produkteve me bazë marihuane, të quajtur 'Pjeshkë'

20:48, 05/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtari kanadez Justin Bieber u bashkua me markën Palms dhe njoftoi një linjë të produkteve me bazë marihuanë.

Bieber hyn në tregun e kanabisit duke u bërë partner i Palms në Los Angeles, California.

 Kjo i dha atij linjën e tij të produkteve, të cilën ai e quajti pas këngës së tij "Peaches".

Në këngë që ka një varg që thote, "Unë i nxora pjeshkët e mia në Gjeorgji (Oh, po, sh--), unë e mora barin tim nga Kalifornia (Kjo është ajo sh--)".

Palms specializohet në nyje të parapërgatitura dhe shet lloje të ndryshme të marihuanës në pako prej shtatë nyjesh.

Një pjesë e fitimeve do t'i dhurohen grupit "Veteranët Ecin dhe Flisni", i cili mbron përdorimin e marihuanës për qëllime mjekësore, si dhe organizatës jofitimprurëse "Projekti i të burgosurve të fundit", e cila lufton për lirimin e të burgosurve për posedim të marihuanës.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco