Të pasmet në fokus: Bebe Rexha i vë flakën rrjetit në video në e fundit

Të pasmet në fokus: Bebe Rexha i vë flakën rrjetit në video në e fundit

19:23, 05/10/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ditë më parë u shfaq në kopertinën e revistës “Marie Claire” në Hong Kong.

Ajo dha një intervistë rreth më të rejave të saj të fundit në muzikë si dhe dëshirës për ta vizituar së shpejti për një turne kontinentin aziatik.

Rexha ndërkohë po vijon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, 32-vjeçarja publikoi një video për fansat e saj në TikTok, ku shihej në një nga seancat e përditshme të kikboksit.

Teksa ushtronte me trajnerin e saj personal, Rexha, nuk nguroi që në fund të videos të shfaqë të pasmet e saj gjigante para kamerës për fansat.

Artistja e hitit “I’m a mess” është e njohur për paraqitjet provokuese në rrjetet sociale, duke mos hezituar që të tregojë linjat dhe trupin e saj ashtu siç është dhe ashtu siç ndjehet.

@beberexha

Gained weight y’all. It’s always been a struggle for me. So I’m trying to get back into my fitness routine. I wanna feel good again.

♬ Infinity 2008 (Klaas Vocal Edit) - Guru Josh Project

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco