Koutney Kardashian dhe Kylie Jenner nisin përgatitjet për festën e ‘Hallowen’

Koutney Kardashian dhe Kylie Jenner nisin përgatitjet për festën e ‘Hallowen’

16:00, 05/10/2021
A+ Aa A-

Pasi muaj Tetor ka trokitur, pothuajse të gjithë personazhet  e famshëm kanë fillluar me përgatitjet për zbukurimin e shtëpive të tyre lidhur me festën e ‘Hallowenit’.

Motrat Kardashian janë të parat që kanë ndarë koleksionin prej dhjetë fotografish lidhur me dekorin e brendshëm të shtëpisë.

Përveç skeleteve dhe kungujve të formuar në koka skeleti, ata kanë treguar gjithashtu një paraqitje të shkurtër të një dhome ngrënie ku një skelet ishte ulur në një tryezë të mbuluar me rrjeta merimangash.

Të dyja vajzat publikuan në Instastory edhe foot të veshjeve të tyre të cilat mesa duket se e kanë përzgjedhur për natën e ‘31 Tetorit’.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco