Pas vendimit tw gjykatës, Britney Spears rikthehet me foto nudo

Pas vendimit tw gjykatës, Britney Spears rikthehet me foto nudo

15:02, 01/10/2021
A+ Aa A-

Britney Spears festoi fitoren e saj nga konservatori i saj duke ndarë një seri fotografish nudo nga pushimet e saj me të fejuarin Sam Asghari.

Ylli i muzikës pop, postoi disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, duke pozuar para një vaske e zhveshur, duke mbuluar pjesët intime me disa emoji luleve të vendosura në mënyrë strategjike.

 

“Page Six” raportoi se Spears dhe Asghari u larguan nga qyteti kur Spears u lirua nga kujdestarja e babait të saj.

“Britney donte të largohej dhe të pushonte me të fejuarin e saj të ri,” tha një burim. “Ajo nuk mori pjesë në seancë praktikisht. Ajo pati biseda të shumta të detajuara me avokatin e saj para seancës dhe besoi se ai do ta përfundonte punën, dhe ai e bëri”.

 

Gjyqtarja e Gjykatës Superiore të Los Anxhelosit, Brenda Penny, vuri në dukje se ishte në interesin më të mirë të Britney -t që të hiqte menjëherë kujdestarinë e Jamuie.

“Situata aktuale është e papërballueshme,” tha Penny pasi dëgjoi argumentet nga avokatët përkatës të Jamie dhe Britney, Vivian L. Thoreen dhe Mathew S. Rosengart.

 

Një burim i brendshëm i tha “Page Six” se Britney ishte pushtuar nga emocionet kur mësoi se babai i saj ishte pezulluar nga marrëveshja kufizuese ligjore që ai krijoi në vitin 2008 për të kontrolluar çështjet e saj financiare, mjekësore dhe personale.

“Britney shpërtheu në lot kur dëgjoi vendimin e gjyqtarit,” tha burimi i brendshëm. “Për kohën më të gjatë, ajo kishte filluar të mendonte se nuk do të shihte kurrë ditën kur kontrolli dominues i babait të saj mbi çdo aspekt të jetës së saj do të përfundonte, por më në fund ndodhi”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco