Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show'

Kim Kardashian dhe Kanye West darkojnë së bashku për herë të parë pas divorcit

Kim Kardashian dhe Kanye West darkojnë së bashku për herë të parë pas divorcit

14:31, 01/10/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian dhe Kanye West janë shembulli më i mirë se si dy ish-bashkëshortë mund të mbetetn miq të mirë edhe pas ndarjes.

Ditën e djeshme, ajo është parë në shoqërinë e West teksa po shkonin për të darkuar në një restorant.

Ish-çifti u pa duke darkuar së bashku me miqtë e tyre.

Në fund të mbrëmjes së tyre ata madje hipën në të njëjtën veturë së bashku me Kanyen në sediljen e shoferit dhe Kimin pranë tij.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco