Ja si dukej Ronela Hajati gjatë fëmijërisë!

Ja si dukej Ronela Hajati gjatë fëmijërisë!

14:05, 01/10/2021
A+ Aa A-

Ronela Hajati ka ndarë së fundmi disa imazhe në Instastory ku duket ajo gjatë periudhës së fëmijërisë dhe adoleshsëncës.

Ajo ëshët bërë nostalgjike teksa ha hapur mbrëmë të gjitha fotografitë e realizuara në fëmijëri për të kujtuar disa nga copëzat e jetës.

Fillimisht, ajo ka publikuar një foto të shkrepur në moshën 16-vjeçare teksa shihet shumë e dobët e veshur me një kanotiere dhe paliçeta.

Në to shihet këngëtarja e cila ka flokë në bjond endryshe nga sot.

Një foto të dytë të publikuar ajo shkroi:  “Përveç meje që i bija pianos, më shumë rëndësi ka çentroja sipër”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco