'Të duket vetja e bukur' Fiori Dardha nuk ia përton një përgjigje ndjekëses

'Të duket vetja e bukur' Fiori Dardha nuk ia përton një përgjigje ndjekëses

12:39, 01/10/2021
A+ Aa A-

Moderatorja Fiori Dardha realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram mbrëmjen e djeshme.

Ajo iu përgjigj të gjitha pyetjeve, përfshirë edhe ato që ishin “ofenduese”.

“Të duket vetja e bukur?”, i shkroi një ndjekëse. Gazetarja vendosi t’i përgjigjej me sportivitet dhe i shkroi: “Pyetje është kjo? Me filtra Instagram-i bëhem yll!”.

Ndërsa dikush tjetër e pyeti Fiorin: “Je tolerante?”. Ajo iu përgjigj: “Jam shumë tolerante dhe e konsideroj si defekt timin këtë, por mos më dil përpara kur më kap ai ‘5 minutëshi’ im, se mund të mallkosh ditën që ke lindur…”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco