Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show

Harry Styles na 'i shkriu' zemrat me këtë veprim që ka bërë në koncert

Harry Styles na 'i shkriu' zemrat me këtë veprim që ka bërë në koncert

12:00, 01/10/2021
A+ Aa A-

Harry Styles ndau disa lajme të veçanta gjatë koncertit të tij në Nashville të Mërkurën.

Këngëtarit, 27 vjeç, iu kërkua të përfshihej në zbulimin e gjinisë së një fanseje pasi ai vuri re një shenjë në turmë e cila shkruante: ‘Unë jam duke pritur një fëmijë. Ju lutemi bëni punën tuaj … ‘,
e cila është një lojë në tekstin e këngës së tij Kiwi.

"Harry u afrua me kënaqësi dhe lexoi gjininë e bebit që po pretj fansja dhe ja bëri të ditur se ajo ishte duke pritur një “vajzë të vogël”.

Pasi mori copën e letrës që përmbante rezultatet, Harry lëshoi ​​një të qeshur me zë të lartë dhe tha:

"Unë kënaqem në këto momente sepse di gjithçka … dhe ju jo"=tha ai.

Ai telefonoi dhe partnerin e fanses me emrin Mike për t’ja treguar gjininë live.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco