Fjolla Morina dhe Fisnik Syla po luajnë lojë dhe nuk janë ndarë vërtetë?

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla po luajnë lojë dhe nuk janë ndarë vërtetë?

11:59, 01/10/2021
A+ Aa A-

Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi 30 ditor, vetëm pak ditë më parë.

Pas lirimit të saj dhe rikthimit në rrjete sociale ndodhi e papritura.

Image

Këngëtarja hoqi nga “Instagrami” biznesmenin Fisnik Syla, si dhe fshiu të gjitha fotografitë e përbashkëta.

Të njëjtin veprim ka bërë dhe partneri i saj, duke hequr kështu edhe vajzën e Fjollës.

Image

Së fundmi, kanë qenë fansat ata që kanë zbuluar një detaj që tregon se dyshja nuk është ndarë në të vërtetë.

Në një bisedë me ndjekësit, Fisniku është pyetur nëse ka qenë avokati ai që u ka kërkuar të fshinë fotot e përbashkëta dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Image

Ai nuk e ka mohuar por është përgjigjur:

“Eh, kjo po më pëlqen, ky koment po më pëlqen”, përgjigje kjo e cila ngjall dyshimet se janë bashkë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco