Lajmi i fundit

LIVE/ Berisha në konferencën për shpopullimin: 'Nga doktrina Çubrilloviq te qeverisja Rama'

Këngëtarja e njohur zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja e njohur zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

11:16, 01/10/2021
A+ Aa A-

Gresa Behluli dhe Lulzim Brahimi po bëhen prindër për herë të parë.

Çifti do bëhen prindër të një djali, dhe këngëtarja po shijon muajin e tetë të shtatzënisë.

Image

Ndonëse për një kohë të gjatë e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj, tani ajo ka ndarë parmja teksa bie në sy barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Kujtojmë se në vitin 2019 Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar lidhjen e tyre disa vjeçare me martesë.

Image

Në muzikë, projekti i saj fundit është ai me titull “Numero Uno”, në klipin e të cilit zbuloi shtatzëninë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco