Lajmi i fundit

LIVE - PIRANJAT/ Me Florian Binaj dhe Cindy Marina

KAFE SHQETO/ Çfarë parashikojnë yjet e horoskopit? (01.10.2021)

KAFE SHQETO/ Çfarë parashikojnë yjet e horoskopit? (01.10.2021)

10:50, 01/10/2021
A+ Aa A-

Në emisionin e mëngjesit të Syri Tv, “Kafe Shqeto”, ishte i ftuar astrologu Jorgo Pulla.

Në studio u diskutua në lidhje me atë që yjet parashikojnë e horoskopit, për muajin tetor.

 

U zbuluan shenjat më të favorizuara të horoskopit për muajin tetor.

Për më tepër ndiqni linkun më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco