Rita Ora mban koncert recital në Paris, fansat surprizohen nga paraqitja e saj

Rita Ora mban koncert recital në Paris, fansat surprizohen nga paraqitja e saj

10:34, 01/10/2021
A+ Aa A-

Rita Ora bëri hapjen e “Javës së Modës” në Paris duke shkëlqyer si gjithmonë në daljen e saj.

Jo kishte veshur një fustan plot me gurë shkëlqyes duke i dhenë një pamj mjaft joshëse.

Artistja shqiptare dukej e mrekullueshme me veshjet e bëra me porosi nga markat “Fendi”, “Lanvin” dhe “Alexandre Vauthier”, të cilat ishin pjesë promovuese e Javës së Modës në Paris.

Përpara shfaqjes, Rita tha: “Kjo do të jetë një shfaqje kaq e paharrueshme dhe një moment i vërtetë për mua”.

“Të performosh në një vend kaq legjendar është një nder, dhe të veshësh rroba të personalizuara nga ‘Prada’, ‘Miu Miu’, ‘Fendi’ dhe ‘Lanvin’, është thjesht një ëndërr”, shtoi ajo.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco