Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Adi Krasta në 'A Show'

Ada kërcen në studio, Edi bën gjestin e pahijshëm kur e shikon në të pasme

Ada kërcen në studio, Edi bën gjestin e pahijshëm kur e shikon në të pasme

09:57, 01/10/2021
A+ Aa A-

Në puntatën e ditës së djeshme në “Përputhen”, u zhvillua një kërcim mes Adës dhe Jurgenit.

Gjatë kohës që dyshja vallëzonte, Edi, njëri nga konkurrentët i cili ka pasur edhe një takim me Adën bënte veprime dhe gjeste anormale për një emision.

 

Këtë e dalluan edhe konkurrentët e tjerë teksa i tërhoqën vëmendjen, megjithatë ai nuk ndalonte.

Gjithashtu ky veprim u komentua pa masë në rrjete sociale, ku shumica e komentuesve nuk ishin dakord me veprimet e Edit duke i cilësuar si fyese.

 

Megjithatë në studion e “Përputhen” nuk u komentua asnjë nga gjestet e tij në të njëjtën mënyrë si nuk u komentuan as fyerjet e vazhdueshme verbale të Edit ndaj Adës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco