Si rrallëherë, Bora nxehet keq në Përputhen: A je normal

Si rrallëherë, Bora nxehet keq në Përputhen: A je normal

08:17, 01/10/2021
A+ Aa A-

Bora Zemani është nervozuar ditën e djeshme në "Përputhen" pas sherrit mes Jurgenit dhe Mikelës.

Kjo e fundit la studion pasi Jurgeni i përmendi edukatën familjare dhe i tha se do të bëjë çfarë të dojë.

"O Jurgen nuk janë normale fare këto që po thua. Tregon edukatën e familjes dhe pastaj viktimizohesh. Nuk janë normale të gjitha këto. I thua tjetrës se po të ofendon ty pse kërkon të bëjë çfarë të dojë", i tha Bora Jurgenit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco