Britney Spears feston ‘çlirimin’ nga babai i saj duke pozuar nudo

Britney Spears feston ‘çlirimin’ nga babai i saj duke pozuar nudo

08:00, 01/10/2021
A+ Aa A-

Britney Spears është në një humor shumë festiv pas fitores së saj të rëndësishme ligjore, e cila do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën e saj. 

Vetëm 24 orë më parë, gjyqtarja Brenda Penny pezulloi kujdestarin e babait të këngëtares 39-vjeçare nga kontrolli i jetës së saj për 13 vjet, dhe Britney nuk mund ta fshehte gëzimin e saj në Instagram.

Ditën e djehsme, idhulli i pop -it ndau në platformë një video nga pushimet e saj me të fejuarin e saj, Sam Asgari.

Në një postim të veçantë, Britney postoi më shumë fotografi të "arratisjes" së saj, përfshirë disa që e treguan atë duke pozuar lakuriq pranë një vaske. 

39-vjeçarja redaktoi fotot, duke mbuluar pjesët intime të trupit të saj të formuar me emoji lulesh.

Në fotografi të tjera, Britney qëndron topless në plazh, duke mbuluar duart e saj të zhveshura.

Seanca e radhës më 12 nëntor

"Situata aktuale tregon një mjedis toksik që kërkon pezullimin e James Spears ," tha gjykatësi pasi dëgjoi argumentet nga të dyja palët dhe u pajtua se ishte në interesin më të mirë të Britney -t që të pezullojë kujdestarinë.

Ai caktoi seancën e radhës më 12 nëntor për të diskutuar përfundimin e mbikëqyrjes së këngëtares.

ImageImage

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco