Sezoni i dytë i 'Emily in Paris' së shpejti në “Netflix”

Sezoni i dytë i 'Emily in Paris' së shpejti në “Netflix”

20:52, 28/09/2021
A+ Aa A-

“Emily In Paris” komediar romantike e cila ka si protagoniste kryesore aktoren Lily Collins do të riktheht në “Netflix” me sezonin e dytë në fund të këtij muaj.

Sipas “Daily Mail”, ishin anëtarët e kastit ata që zbuluan se seriali do të publikohet më 22 dhjetor.

“Netflix” njoftoi për premierën përmes një ‘traileri’, nga i cili zbuluan pak më shumë për atë që do të ndodhë në këtë sezon të ri.

Në fillim të kësaj jave, komedia, e cila është nominuar për Globin e Artë, publikoi një set fotografish nga sezoni i dytë. Ndërsa detajet specifike të serialit janë ende të pa zbuluara.

Sipas krijuesit të serialit Darren Star, sezoni i dytë i shfaqjes do të gërmojë më thellë në personazhin e Collins dhe përvojat e saj. Ai gjithashtu tha se sezoni i dytë është shumë më i fortë se paraardhësi i tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco