Pas përfundimit të Javës së Modës, Dua Lipa largohet nga Milano

Pas përfundimit të Javës së Modës, Dua Lipa largohet nga Milano

20:24, 28/09/2021
A+ Aa A-

Ajo ka shijuar pamjet dhe tingujt e Milanos në Itali, për Javën e Modës në qytet.

Dhe koha e Dua Lipës në qendrën e modës duket se ka marrë fund, pasi ylli u pa në aeroportin e Milanos të hënën.

Këngëtarja 26 -vjeçare, dukej tipike elegante teksa po përgatitej të shkonte në shtëpi, e veshur me një bluzë ngjyrë blu dhe të bardhë dhe xhinse të errëta.

Ylli tregoi barkun e saj të tonifikuar ndërsa drejtohej për te porta e aeroplanit.

Bukuroshja brune i kishte kapur flokët e saj të zeza në formën e një bishti të lëshuar pas shpinës.

Duke qëndruar e mbrojtur nga COVID-19, ajo u sigurua që të mbante një maskë rozë në fytyrën e saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco