Do martohet shumë shpejt? Olsi Bylyku zbulon planet e dasmës me partneren!

Do martohet shumë shpejt? Olsi Bylyku zbulon planet e dasmës me partneren!

19:36, 28/09/2021
A+ Aa A-

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, i ftuar tek “Jeto me Orën”, zbuloi se bashkëmoshatarët e tij e kanë paragjykuar që në një moshë të re (aktualisht 23 vjeç) ndërtoi një lidhje serioze. Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli.

“Ka shumë njerëz që thonë ti mund të kalosh ato përvojat e tuja, dhe pastaj të krijosh një lidhje se je i pjekur. Ne këtë se’e kemi në dorë. Mund të biesh në dashuri 15, 16, 17, 18 vjeç.

"Unë dhe Egli u dashuruam që herën e parë që u njohëm dhe sot e kësaj dite asnjëherë nuk më mërzitet si njeri. Pres që të mbaroj angazhimet e mia që të rri me të. Pres me kënaqësinë më të madhe që të krijoj familje me të dhe një dasëm, se një dasëm na duhet”- tregoi Olsi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco