Bashkë me vjeshtën vijnë edhe fustanet pulovër, ja si mund të frymëzoheni

Bashkë me vjeshtën vijnë edhe fustanet pulovër, ja si mund të frymëzoheni

20:44, 27/09/2021
A+ Aa A-

Vjeshta po vjen dhe së bashku me të edhe fustanet në material pulovër.

Ditët sa vijnë e bëhen më të shkurtra, moti ftohet dhe veshje të tilla janë një siguri për t’u ndier mirë e ngrohtë në çdo ambient.

Image

Më poshtë do të shihni një koleksion modelesh sugjeruar nga revista italiane e modës “Grazia.it” për t’u frymëzuar për blerjet tuaja...

Fustan i punuar me grep me vija multikolor

Image

Fustan i trikotuar me vija

Image

Fustan deve dyngjyrësh me mbyllje me kopsa

Image

Fustan pulovër me mëngë formë kambane

Image

Fustan pulovër prej leshi ‘jacquard’ me frymëzim retro

Image

Fustan pulovër me pala dhe lidhje në mes

Image

Fustan pulovër ‘lurex’ me jakë dantelle

Image

Fustan multikolor me jakë golf

Image

Fustan midi me hapje anësore

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco