Linda Halimi publikon pamje brenda apartamentit të ri luksoz në Amerikë

Linda Halimi publikon pamje brenda apartamentit të ri luksoz në Amerikë

20:32, 27/09/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Linda Halimi, ka blerë apartament në Amerikë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj pamje nga apartamenti i ri.

Apartamenti i saj duket shumë luksoz.

Linda duket se ka përshtatur çdo gjë në mënyrën më të mirë. Zgjedhjet e saj në mobile dhe ngjyra duken mirë të menduara.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco