Lajmi i fundit

COVID19/ MSH: 8 humbje jete dhe 659 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Dafina Zeqiri publikon hitin e radhës

Dafina Zeqiri publikon hitin e radhës

19:57, 27/09/2021
A+ Aa A-

Dafina Zeqiri ka publikuar së fundmi këngën e sja më të re të titulluar “Karma”.

Kënga është pjesë e albumit të saj të fundit të titulluar “Dafinë Moj” i cili gjithsej përmban plot 14 këngë nga të cilat vetëm disa janë publikuar mevideoklipe.

“Llafe llafe” në bashkëpunim me reperin Lyrical Son është kënga më e pëlqyer deri më tani nga ky album, duke marrë mbi 13 milionë klikime vetëm në You Tube deri më tani.

Ndërkohë, në videoklipin e këngës së publikuar të dielën, Dafina nuk paraqitet fare.

“Karma” ka mrrë shumë pëlqime nga fansat e knëgëtares të cilët e kane shpehur hapur mbështetjen e tyre edhe në rrjete sociale.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco